قوانین و شرایط استفاده
تمامی استفاده کنندگان از خدمات هاست به هاست اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و قوانین درج شده در این صفحه میباشند.

مواردی که باعث مسدود شدن خواهد شد:

ارسال ایمیل گروهی

نصب سیستم های ارسال هرزنامه

ایجاد سایت های فیشینگ

ایجاد سایت های ارسال اس ام اس رایگان

ایجاد سایت های پروکسی

نصب هر گونه اسکریپ که باعث بالا رفتن لود سرور شود.

استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند.

قوانین جدید پشتیبانی چت روم

نکته ۱ : پشتیبانی هاست به هاست رایگان میباشد پس از ما توقع رسیدگی در هر زمانی نداشته باشید !

فقط موارد امنیتی پشتیبانی ۲۴ ساعته خواهد داشت.

نکته ۲ : موارد دیگر شامل نصب پلاگین و مشکلات چت رومی  و تعویض قالب و امثالهم را لطفا فقط از طریق ارسال تیکت پیگیری کنید .

به تماسهای شما در مورد این موارد  پاسخ داده نخواهد شد .

نکته ۳ : درخواستهای خود را فقط از یک طریق پیگیری کنید .

به در خواستهایی که با روشهای مختلف تماس پیگیری میشود در وحله آخر پاسخ گویی خواهد شد هر چند زودتر تماس گرفته باشید !

نکته ۴ : کلیه قوانین وضع شده برای پاسخ گویی سریعتر و برنامه ریزی شده برای شما عزیزان میباشد .

هر گونه تخلف از قوانین فقط باعث کندی روند پاسخ گویی ما خواهد بود پس لطفا به قوانین احترام بگذارید و رعایت کنید  

جریمه مدیران بی دقت ( چت روم )

اخیرا مشاهده شده برخی مدیران چت روم افرادی رو بدون اعتماد کامل به فرد مقابل مدیر کرده و دسترسی کامل به او میدهند سپس تماس میگیرد که چت روم ما را طرف مقابل از دست ما خارج کرده و خوده ما را از مدیریت برداشته ! حتی فرد مقابل دست به دستکاری کد قالب کرده و دردسرهای فراوان ایجاد میکند
در صورتی که کسی رو میخواهید مدیر یا ناظر یه به هر کسی که میخواهید پنل مدیریت بدهید ابتدا دسترسی ها لازم را برای او مدیرت کنید مجوز های از قبل مدیریت فایل – کاربران – تنظیمات اصلی – اتاق ها – مدیریت دسترسی ها – کدهای جاوا را از طرف مقابل در صورت نداشتن اعتماد کامل از او بگیرید
در صورت مشاهده چنین اتفاقاتی مدیر چت روم مبلغ ۳۰ هزار تومان بابت بی دقتی و دادن دسترسی کامل به افراد ناشناس جریــــمه میشود و تا جریمه را پرداخته نکند مدیریت برای چت روم او ساخته نخواهد شد !

در صورتی که میخواهید چت روم خود را به کسی بفروشید

*۴ نکته زیر انجام شود

+هماهنگی با هاست به هاست برای فروش چت روم
+دامین چت روم خود را باید به هاست به هاست انتقال دهید
+خریدار باید مبلغ خرید را به هاست به هاست انتقال دهد
+ارسال مشخصات مدیریت روم برای هاست به هاست

سپس ما پس از بررسی کامل روم را به خریدار تحویل میدهیم !
در صورتی که مدیر چت روم این مراحل را طی نکند و خودسر به فروش چت روم بپردازد – چت روم برای همیشه مسدود خواهد شد
تمامی مراحل باید به ترتیب اجرا شود – در غیر این صورت چت روم مسدود خواهد شد

سـاده نبـاشید !

هاست به هاست هیچ نیازی به پسود ادمین شما ندارد ما هیچ نیازی به اطلاعات مدیریت یا پنل شما نداریم
مواظب کلاه بردارن و جوجه هکران خردسال که با اسم مدیریت هاست به هاست برای سو استفاده به چت روم شما آمده و درخواست ادمین شدند دارند باشید ما هیچ نیازی به مدیریت شما نداریم
برخی هم به بهانه ضد فیلتر شدن روم و بسیار شعبده بازی های دیگر افراد ساده را گیر انداخته و درخواست مدیر شدن دارند تا هدف خود را اجرا کنند !

فعال شدن سایت مسدود شده

فعال نمودن سایت های مسدود شده در بار اول با دریافت تعهد از کاربر انجام پذیر خواهد بود. اما چنانچه تخلف صورت گرفته در بار قبل مجددا تکرار شود,  برای فعال شدن, از کاربر مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.

کاربرانی که هاست چت روم تحویل آنهاست حق نصب هیچگونه سیستم مدیریت محتوا بر روی هاست چت روم ندارند در غیر این صورت هاست چت روم مسدود خواهد شد و برای سیستم های مدیریتی و مدیریت محتوا هاست میزبانی سفارش دهید.

 چت روم هایی که به مدت ۱۴ روز به دلیل پرداخت نکردن فاکتور Suspend هستند کلا از سرور حذف خواهند شد و برای باز سازی مجدد مبلغ ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهد شد !

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه تنها در هفت روز اول سرویس های جدید خدمات میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب ارائه می شود و شامل خدمات چت روم و سرور نمیشود و همچنین ۱۵% مبلغ  از مبلغ کل در هنگام بازگشت وجه کسر خواهد شد. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

نسخه پشیبان

فقط هاست های میزبانی دارای نسخه پشتیبان هفته ای خواهند بود

هاست های چت روم که زیر نظر پشیبانی ما میباشند دارای نسخه پشتیبان ۴۸ ساعته میباشند

هاست های چت روم که تحویل کاربران قرار میگیرد دارای نسخه پشتیبان نمیباشد. و پشتیبان گیری از اطلاعات به عهده خود کاربر میباشد .

صورتحساب

از زمان صدور صورتحساب برای سفارش های جدید, مشتری به مدت ۴ روز میبایست نسبت به پرداخت وجه صورتحساب اقدام نماید. در غیر این صورت , صورتسحاب منقضی خواهد شد و مشتری باید مجددا نسبت به صدور صورتحساب جدید به هاست به هاست اطلاع دهد.

از زمان صدور صوررتحساب برای تمدید, مشتری به مدت ۱۰ روز میبایست وجه صورتحساب را پرداخت نماید در غیر اینصورت حساب وی معلق شده و چنانچه تا روز روز پانزدهم از زمان صدور صورتحساب نیز وجه را پرداخت ننماید, حساب کاربری وی از سیستم هاست به هاست حذف خواهد شد.

هاست به هاست یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران هاست به هاست موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود.

هاست به هاست در قبال محتوای سایت های ایجاد شده توسط کاربران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

هاست به هاست حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد. اما خود را موظف میداند تا تغییرات قوانین را از طریق وبلاگ خود به اطلاع کاربران خود برساند.

 

آخرین به روز رسانی قوانین در تاریخ : ۲ تیر ۱۳۹۲